Krajalnica lozamet sprzedam

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka klasa oraz przystępna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wyprodukowana przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na znaczeniu". Jest całkiem łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Bytom pożyczka onlineBytom pozyczka online - Multi Pożyczka

Krajalnica maga 612p to produkt, przeznaczony do cięcia przede wszystkim pozostałego typie wędlin i mięsa, jednakże z przeznaczeniem pewno żyć stosowany jeszcze do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i wielkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest silna i znacznie precyzyjna, a stosowanie jej - w sumy bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zakonserwowane i wykonane z naprawdę trwałych, łatwych w czyszczeniu oraz konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i warunki sanitarne. Wszystek punkt tego narzędzia, jaki zajmuje wszą relację z żywnością, jest zbudowany z wyjątków nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz stanowił tegoż tematu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią wyniki do minimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować akcesorium do tego, by znów pracowało "jak nowe".