Krajalnica jaka moc

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną wielkość i wieloletnie doświadczenie, jakie spośród pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde jak również lekkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie odbywa się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klasy Krajalnica została uszyta z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i pracę maszyny. Artykuły z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które posiadają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich siła. Inne elementy zostały sporządzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego a jego przywróceniu. Krajalnica istnieje i zaopatrzona w specjalną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy znajduje się on w książki zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w wartości przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.