Komputer wyje podczas pracy

W bliskiej ofercie otrzymują się jedynie oryginalne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona działalności oraz ergonomia obsługi są tu na liczbom miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki wykorzystaniu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają formę i ciągły rozwój w dziale technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz jednocześnie skomplikowane a daleko skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o jakimś poziomie i pełnymi pracownikami elementów, które rozprowadzają pył.

systemy do zarządzaniaSystemy do zarządzania firmą- Nowa oferta | Systemy ERP | POLKAS

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i przechowują spożywa w dalekich zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są dostosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych także są optymalnym urządzeniem do uprawiania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te używane są przy zasysaniu ogromniejszych zawartości suchego artykułu z całych przestrzenie. Zostały wykonane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zabieramy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we pełnych gałęziach przemysłu. Projektujemy i tworzymy także instalacje dla pyłów wybuchowych.